۱۰ نکته طلایی در مورد عکاسی نوزادان

۱۰ نکته طلایی که والدین باید بدانند تا عکس های خوب از نوزادن خودشون بگیرند

نوزادان این موجودات دوست داشتنی و زیبا از زیبایی های آفردیگار جهانیان است چه نوزاد انسان و چه نوزاد دیگر جانوران از یک زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار هستند تا به نا خودگاه جذب این همه کملات میشویم. و این غریضه مشترک انسان و حیوان باعث میشود تا والدین با تمامی وجود و امکانات و شور و شوق و علاقه این نوزاد های زیبا رو بزرگ کنند تا تحویل جامعه دهند. دستان ظریف و پاهای خوش تراش چشم های زیبا همه و همه بیانگر جلوه های خداوند عالمیان هست.

نوزادن به خاطر شرایط بدنی که دارن و سن و سالی که دارن دادن ژست های و گرفتن عکس های عالی و خوب و هنری از نوزادان کاری یس مشکل و طاقت فرسا هست.

  1. مهمترین قدم زمان بندی
    زمان مهمترین قست از عکاسی هست در عکاسی نوزاد این زمان خیلی مهم هست برای عکاسی از نوزاد تازه متولد شده بهترین زمان کمتر یک هفتگی الی دو هفتگی نوزاد هست . چون نوزاد در این زمان همانند موم نرم در دستان شما هستند. و مهمتر اینکه همیشه در خواب هستند بعضی از خانواده ها دوست دارن از نوزادشون با چشمان باز عکاسی کنند که این کار اشتباه هست چون زیبایی عکس نوزاد تازه متولد شده در این هست که در خواب باشد. و گاهی مادران نگران هستند که چرا چشمان نوزاد بسته است

مطالب قبلی

آدرس : تبریز خیابان ارتش جنوبی روبروی اداره پست
09142525745
09356030647
× ارتباط مستقیم و فوری با وات ساپ