آتلیه چیست ؟

معنی لغوی آتلیه

آتلیه مکانی است است پوشیده و تا حدودی تاریک جهت عکاسی از سوژه چون که سوژه هنگام عکاسی و فیلمبرداری نیاز به نور کافی دارد و در آتلیه این نور به درستی ساخته و پرداخته میشود. پس فضای کاری یک عکاس فرقی نداره در چه زمینه ای مشغول عکاسی آتلیه گفته می شود. که عکاس تمامی تجهیزات خود را در این مکان فراهم می آورد تا عکاسی رو شروع بکند.

انواع آتلیه

آتلیه عکاسی به چندین قسمت مختلف تقسیم می شود .

  1. آتلیه نوزاد
  2. آتلیه کودک
  3. آتلیه عروس
  4. آتلیه بارداری
  5. آتلیه عکس های تبلیغاتی
  6. آتلیه عکس های صنعتی
  7. آتلیه عکس های هنری
  8. آتلیه عکس پرتره

آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد و آتلیه کودک با توجه به شرایط خاص خودشون با دیگر آتلیه ها متفاوت هستند در آتلیه کودک و آتلیه نوزاد ما با دکور ها کوکانه و رنگ های کودک پسند و محیطی کاملا کودکانه مواجه هستیم. شرایط این گروه هم با دیگر گروه های آتلیه هم فرق میکنه فضای کاری مرتبا ضد عفونی میشود . تا کودکان و نوزادن دچار بیماری نشن. و حتی گاهی دمای آتلیه هم گرمتر میشه تا نوزادن دچار سرما خوردگی نشن . آتلیه نوزاد پدرام هم همبشه سعی دارد تا محیطی آرام و پاک برای عزیزان شما فراهم آورد. تا عکس های یادگاری بهتری را از مجموعه آتلیه پدرام به یاد گار داشته باشید.

آتلیه عروس

آتلیه عروس هم با توجه به شرایط عروسی و خاص خود دارای دکور های جذاب در زمینه عروسی میباشد و گاهی هم عروس داماد دوست دارن در فضای خارج از محیط آتلیه و در فضای باز همچون باغ های که به این منظور طراحی شده بروند و عکس های یادگاری بگیرند. آتلیه عروس پدرام هم دارای آتلیه عروس است و هم دارای آتلیه باغ ، و بنا به نوع درخواست عروس داماد های گرامی آتلیه انتخاب میشه و ممکن است به طور همزمان هم از آتلیه داخل استودیو استفاده بشه و هم از آتلیه باغ.

آتلیه عکس های تبلیغاتی و صنعتی

در آتلیه تبلیغاتی و صنعتی هم شرایط آتلیه با دیگر آتلیه ها متفاوت است هم از لحاظ دکور بندی و هم از لحاظ نورپردازی. در چنین آتلیه هایی بنا به نوع سوژه عکاسی دکور چینی میشود و عکاس میتواند در زمینه عکس های تبلیغاتی و صنعتی از اجسام عکس های را به ثبت برساند تا مورد استفاده کارفای سفارش دهنده باشد

آتلیه پرتره و هنری

در چنین آتلیه هایی عکاس سعی در نمایش کلی هنر خود را دارد در این نوع آتلیه بیشتر از پرده های مخصوص عکاسی که دارای طرح و نقش های متفاوتی هست استفاده میشود .

مطالب قبلی

آدرس : تبریز خیابان ارتش جنوبی روبروی اداره پست
09142525745
09356030647
× ارتباط مستقیم و فوری با وات ساپ